Våra politiker

  • Johan Svahnberg

    Kommunalråd, Kommunstyrelsens ordförande johan.svahnberg@hoor.se
  • Anna Palm

    Ersättare i kommunstyrelsen

    anna.palm@hoor.se

  • Anders Netterheim

    Kommunfullmäktiges ordförande, Ordförande i Valnämnden

    anders.netterheim@hoor.se

  • Camilla Källström

    Ledamot i Kommunstyrelsen, Ersättare i Kommunstyrelsens arbetsutskott

    camilla.kallstrom@hoor.se

  • Lars-Håkan Persson

    1:e vice ordförande i Socialnämnden, Ersättare i Kommunstyrelsen

    lars-håkan.persson@hoor.se

  • Camilla Kampf

    Ordförande i Miljö- och byggnadsnämnden

    camilla.kampf@hoor.se

  • Susanne Andersson

    1:e vice ordförande i Barn- och utbildningsnämnden, Ersättare i Kommunstyrelsen

    susanne.andersson@hoor.se

  • Jan Malmgren

    Ledamot i Tekniska nämnden

    jan.malmgren@hoor.se

  • Gunilla Malmqvist

    Ersättare i Kommunfullmäktige, ledamot i Nämnden för kultur-, arbetsmarknad- och folkhälsa

    gunilla.malmqvist@hoor.se

  • Bo Hansson

    Ersättare i Kommunfullmäktige, Ersättare i Valnämnden

    bo.hansson@hoor.se

  • Daniel Ell

    Ersättare i Kommunfullmäktige, Ledamot i Miljö- och Byggnadsnämnden

    daniel.ell@hoor.se

  • Tom Ström

    Ersättare i Kommunfullmäktige, Ersättare i Miljö- och Byggnadsnämnden

    tom.strom@hoor.se

 

Hanna Dalhusen
Ledamot i Barn- och Utbildningsnämnden
hanna.dalhusen@hoor.se

Sarah Nystedt
Ersättare i Barn- och Utbildningsnämnden
sarah.nystedt@hoor.se

Magnus Flink
Ersättare i Socialnämnden
magnus.flink@hoor.se

Leif Ohlin
Ersättare i Socialnämnden
leif.ohlin@hoor.se

Johan Hårleman
Ledamot i Nämnden för Kultur, Arbetsmarknad och Folkhälsa
johan.harleman@hoor.se

Tore Christensson
Ledamot i Tekniska Nämnden
tore.christensson@hoor.se

Mikael Andersson
Ersättare i Miljö- och Byggnadsnämnden
mikael.andersson@hoor.se

Fredrik Stålhandske
Ledamot i Höörs Fastighets AB
fredrik.stalhandske@hoor.se

Christer Ekelund
Ordförande i Revisionen
christer.ekelund@hoor.se

Niklas Sköld
Ledamot i Revisionen
niklas.skold@hoor.se

Tappade uppkopplingen