Våra politiker

  • Johan Svahnberg

    Kommunalråd, Kommunstyrelsens ordförande

    johan.svahnberg@hoor.se

  • Anna Palm

    Ersättare i kommunstyrelsen

    anna.palm@hoor.se

  • Per-Olof Ågren

    Ordförande i Höörs Fastighets AB

    per-olof.agren@hoor.se

  • Anders Netterheim

    Kommunfullmäktiges ordförande, Ordförande i Valnämnden

    anders.netterheim@hoor.se

  • Camilla Källström

    Ledamot i Kommunstyrelsen, Ersättare i Kommunstyrelsens arbetsutskott

    camilla.kallstrom@hoor.se

  • Lars-Håkan Persson

    1:e vice ordförande i Socialnämnden, Ersättare i Kommunstyrelsen

    lars-håkan.persson@hoor.se

  • Camilla Kampf

    Ordförande i Miljö- och byggnadsnämnden

    camilla.kampf@hoor.se

  • Susanne Andersson

    1:e vice ordförande i Barn- och utbildningsnämnden, Ersättare i Kommunstyrelsen

    susanne.andersson@hoor.se

  • Jan Malmgren

    Ersättare i Kommunfullmäktige, Ledamot i Tekniska nämnden

    jan.malmgren@hoor.se

  • Hanna Dalhusen

    Ersättare i Kommunfullmäktige, Ledamot i Barn- och utbildningsnämnden

    hanna.dalhusen@hoor.se

  • Gunilla Malmqvist

    Ersättare i Kommunfullmäktige, ledamot i Nämnden för kultur-, arbetsmarknad- och folkhälsa

    gunilla.malmqvist@hoor.se

  • Bo Hansson

    Ersättare i Kommunfullmäktige, Ersättare i Valnämnden

    bo.hansson@hoor.se

 

Tappade uppkopplingen